Snažíme sa poskytovať spoľahlivé a cenovo dostupné služby s dôrazom na kvalitu a komfort.
„Keď nejde len o cieľ, ale aj o potešenie z cesty.“

Využívate TAXI pravidelne a už Vás nebaví každý deň zháňať voľný taxík, ktorý má rôzny čas dojazdu k Vám a rôzne ceny? Užite si svoju rannú kávu a starosť o TAXI prenechajte nám. Dohodnite si u nás pravidelné prepravy vo vopred dohodnuté dni a časy s vopred pevne stanovenou cenou.

Máte na vyzdvihnutie už zaplatený tovar na predajni ale pracovné vyťaženie, počasie alebo lenivosť Vám nedoprajú si ho prísť vyzdvihnúť? Žiaden problém. Dohodnite si vyzdvihnutie Vášho balíčku v rámci Bratislavy a dopravu až k Vám.

Potrebuje vrátiť spolužiakovi požičanú učebnicu, babičke poslať obed, priniesť prváčikovi zabudnutý úbor alebo preniesť dôležité dokumenty? My to môžeme vybaviť za Vás.

Hľadáte pohodlnú prepravu na dlhšiu vzdialenosť? Vyberte si nás. Vopred dohodnutý termín prepravy a cena.

Čaká Vás náročný deň, kedy sa potrebujete rýchlo a spoľahlivo prepravovať z miesta na miesto bez straty času parkovaním či čakaním na taxíky? Prenajmite si naše vozidlo spolu s vodičom a využite svoj čas efektívne.

Prilietate z dovolenky či služobnej cesty a nechcete nechať zháňanie TAXI na čas po pristátí? Nechajte starosť o cestu z letiska na nás. Uveďte nám plánovaný termín príletu s číslom letu a prípadné meškanie lietadla si postrážime za Vás.

Plánujete rodinnú oslavu, firemnú akciu alebo svadbu? Zabezpečenie rozvozu hostí nechajte na nás.

Ak ste našli vo svojom živote osobu, za ktorou by ste išli aj na kraj sveta, radi Vám zabezpečíme aby Vaša spoločná cesta životom začala tým správnym autom.

LUČENIČ s.r.o.
sídlo: Zlatohorská 6, 841 03 Bratislava
IČO: 53 759 699
DIČ: 2121483848
IČ DPH: SK2121483848
email: lucenic@lucenic.eu
tel.č.: +421 910 826 682